خواص سنگ اونیکس (عقیق سیاه)

خواص سنگ اونیکس:

اونیکس سنگی نیروبخش است و برای ورزشکاران و افرادی که زیر فشار روحی و عاطفی زیادی هستند، مفید است؛ به طوریکه ذهن و جسم را متعادل کرده و قدرت ذهن را افزایش می دهد. همچنین سنگی فوق العاده برای افراد دمدمی مزاج است چرا که به تمرکز آنان کمک می کند. آرت آویور به شما پیشنهاد استفاده از سنگ اونیکس به شما را کمک می کند تا با اعتماد بنفسی بالاتر، با درس یا وظیفه ای برخورد کنید. بسیار توصیه شده که اونیکس به همراه مروارید و الماس استفاده شود تا ویژگیهای معنوی اش افزایش یابد.

اونیکس عقیق سیاه

از دیدگاه آیین هندو: ایجاد تعادل و تنظیم چاکرای اول (چاکرای اول ما را به دنیای فیزیکی وصل میکند و انرژی های کیهانی را به بدن فیزیکی و سطح مادی بدن میفرستد.

سنگ درمانی چاکرای اول: برای اعتماد به نفس پیدا کردن باید چاکرای اول خود را متعادل کنید؛ سنگ عقیقی که با نگین کریستال باشد به شما اطمینان خاطر و اعتماد به نفس می بخشد.

روانشناسی رنگ سیاه:

رنگ مشکی برخلاف عقیده همگان، رنگ نا امیدی و عزا نیست بلکه نشانه خوش ذوقی و ظرافت طبع است. اگر از طرفداران این رنگ هستید مسلماً به شخصیت اطرافیان خود احترام می‌گذارید و برای آن که دیگران را با ارزش و برجسته نشان دهید از هیچ‌گونه کمکی به آنها دریغ نمی نمایید و هرگز خود را به دیگران تحمیل نمی کنید. همچنین عقاید و نظریات دیگران را به آسانی می پذیرید.

شما می توانید جهت خرید محصولات تهیه شده از این محصولات فوق العاده از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

لینک خرید دستبندهای آرت آویور

2 دیدگاه دربارهٔ «خواص سنگ اونیکس (عقیق سیاه)»

    1. 1 1

      کسالت و بی حوصلگی اکثرا رابطه مستقیم با انگیزه، نوع تغذیه و سبک زندگی شما دارند ولی از نظر سنگ درمانی معمولا سنگ فیروزه، یشم، یاقوت و زمرد هستند که گفته شده اگر همراه با دستبند مسی استفاده شوند باعث افزایش نشاط و روحیه شما خواهند شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *